KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666365
nr 1466 6365
Tage Åsén
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 00-01, "Solitär". Olja på pannå, 58x44, yttermått inklusive ram: 69x55 cm
Tage Åsén, svensk målare och grafiker född 1943.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:02:10
5/5 19:45:10